Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się do newslettera jednoznacznie wyrażasz zgodę na Politykę prywatności

Najnowsze komentarze

  • Home
  • Góry
  • Wsparcie kobiecych działań w górach. Możesz zostać PATRONEM

Wsparcie kobiecych działań w górach. Możesz zostać PATRONEM

Zamieszczam pewien link, z ogromną prośbą, żebyś poświęcił/a trochę czasu na zapoznanie się z nim, ale zanim otworzysz link, przeczytaj proszę poniżej o co chodzi:

Co to jest Patronite?

Patronite – serwis wspomagający pozyskiwanie finansowania przez osoby twórcze. Podstawową formą działalności portalu jest pomoc w zdobywaniu comiesięcznego wsparcia od osób indywidualnych i instytucji. Dzięki platformie Patronite można wspierać swoich ulubionych Twórców i zyskać dostęp do niesamowitych nagród! Patronite łączy budujących swoje pasje z osobami, które chcą ich wspierać w tej drodze.

Dlaczego? Co mnie do tego skłoniło?

Głównie do tego, aby dołączyć do grona Autorów Patronite, zainspirowaliście mnie Wy, moi czytelnicy, fani i obserwatorzy. 😉 Akcja, w której możecie kupić moje naszywki i wlepki, a pieniądze zebrane ze sprzedaży przeznaczane są na moje kolejne wyprawy, poniosła się bardzo szeroko i wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Niektórzy z Was wpłacali mi o wiele większe sumy niż cena naszywki. Za co jeszcze raz bardzo dziękuję! Jednak miałam poczucie, że za tak wielkie wsparcie, naszywka to trochę mało. Chciałam zaproponować coś więcej, ale nie bardzo wiedziałam, co mogę dać od siebie. Platforma Patronite umożliwia mi sprezentowanie Wam o wiele więcej i jeszcze częściej dzielić się z Wami moimi przygodami i doświadczeniami. A ponadto rozwinąć media, dzięki którym zdaję Wam relację ze swoich wypraw.

Jak pomoże mi Wasze wsparcie?

Dzięki wsparciu Patronów będę mogła dynamiczniej się rozwijać, zdobywać istotne umiejętności, inwestować w lepszy sprzęt, kursy i szkolenia. Ale nie to jest najważniejsze. Docelowo, wsparcie finansowe doprowadzi do częstszego i śmielszego łamania stereotypów o kobietach w górach. Będę mogła więcej i mocniej propagować kobiece działania w górach i mam nadzieję, inspirować i motywować więcej kobiet do zmierzania się z wyższymi szczytami świata.

Dążę do zdobycia Korony Ziemi, ale nie oszukujmy się, jest to bardzo drogie przedsięwzięcie, na razie więc, przy Waszej pomocy, małymi kroczkami chciałabym zdobywać kolejne większe i mniejsze szczyty, zbierać coraz bogatsze doświadczenie i szersze umiejętności.

Z każdej wyprawy powstają relacje, artykuły, publikacje, porady dla kobiet i nie tylko, ale chciałabym również rozwinąć sferę video, aby z każdej kolejnej wyprawy powstawały też inspirujące materiały filmowe. Do tego jednak potrzebuję trochę nietaniego sprzętu (sprzęt foto-wideo, statywy, dyski, mikrofony itp).

LUBISZ MÓJ BLOG?

Możesz zarówno blog, jak i moje działania w górach objąć patronatem, więcej informacji znajdziesz tutaj: https://patronite.pl/kobietagorom

 

Jeżeli nie mnie, to może będziesz chciał/a wesprzeć kogoś innego…

To nie jest tak, że tylko proszę o wparcie, wspieram też innych. Jeżeli nie mnie, to może będziesz miał/a chęć wesprzeć kogoś innego, poniżej przedstawiam kilka akcji, które również ja wspieram:

I wciąż ta lista się powiększa…

Z góry dziękuję za chęć pomocy i w ogóle poświęcony czas na przeczytanie tego wpisu…

Dodaj komentarz