Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się do newslettera jednoznacznie wyrażasz zgodę na Politykę prywatności

Najnowsze komentarze

  • Home
  • Góry
  • Wsparcie kanału o kobietach gór. Możesz zostać PATRONEM

Wsparcie kanału o kobietach gór. Możesz zostać PATRONEM

Zamieszczam pewien link, z ogromną prośbą, żebyś poświęcił/a trochę czasu na zapoznanie się z nim, ale zanim otworzysz link, przeczytaj proszę poniżej o co chodzi:

Co to jest Patronite?

Patronite – serwis wspomagający pozyskiwanie finansowania przez osoby twórcze. Podstawową formą działalności portalu jest pomoc w zdobywaniu comiesięcznego wsparcia od osób indywidualnych i instytucji. Dzięki platformie Patronite można wspierać swoich ulubionych Twórców i zyskać dostęp do niesamowitych nagród! Patronite łączy budujących swoje pasje z osobami, które chcą ich wspierać w tej drodze.

Dlaczego? Co mnie do tego skłoniło?

Głównie do tego, aby dołączyć do grona Autorów Patronite, zainspirowaliście mnie Wy, moi czytelnicy, fani i obserwatorzy. 😉 Akcja, w której możecie kupić moje naszywki i wlepki, a pieniądze zebrane ze sprzedaży przeznaczane są na moje kolejne wyprawy, poniosła się bardzo szeroko i wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Niektórzy z Was wpłacali mi o wiele większe sumy niż cena naszywki. Za co jeszcze raz bardzo dziękuję! Jednak miałam poczucie, że za tak wielkie wsparcie, naszywka to trochę mało. Chciałam zaproponować coś więcej, ale nie bardzo wiedziałam, co mogę dać od siebie. Platforma Patronite umożliwia mi sprezentowanie Wam o wiele więcej i jeszcze częściej dzielić się z Wami moimi przygodami i doświadczeniami. A ponadto rozwinąć media i kanały, na których szerzej chciałabym promować kobiece działania w górach.

Rozpoczęłam cykl rozmów LIVE z inspirującymi kobietami gór – himalaistkami, wspinaczkami, podróżniczkami – o górach i wspinaczce ze stricte kobiecego punktu widzenia. Rozmowy te często są tylko pretekstem do mówienia o rzeczach ważnych i nieoczywistych – problemach z jakimi kobiety po dzień dzisiejszy się zmagają, takich jak dyskryminacja, czy nawet szowinizm.

Rozmowy LIVE odbywają się we wtorkowe wieczory na Facebooku, serdecznie zapraszam do uczestniczenia w nich i bieżącej interakcji. A tych z Was, którzy nie przepadają za Social Mediami zapraszam do nadrobienia każdego z wywiadów na You Tubie.

Facebook jednak stawia coraz więcej problemów technicznych i utrudnia realizacje LIVE’ów z gośćmi, w związku z tym chciałabym rozwinąć narzędzie, jakim jest You Tube i na swoim kanale prowadzić LIVE’y, wywiady oraz rozmowy z ciekawymi kobietami gór, ukazując stricte kobiecy punkt widzenia.

Do tej pory udało mi się przeprowadzić LIVE’y z następującymi kobietami:

  • Magdaleną Gorzkowską,
  • Magdą Lassotą,
  • Natalią Tomasiak,
  • Moniką Witkowską,
  • Agnieszką Bielecką.

Wszystkie rozmowy dostępne są na:
https://www.youtube.com/channel/UCcAM7PK4OOPXkHLReD6oowg

Jak pomoże mi Wasze wsparcie?

Dzięki Patronite i Waszemu wsparciu będę mogła rozwinąć kanał na You Tubie, zapraszać częściej i więcej interesujących kobiet oraz rozwinąć sferę video, aby z każdej kolejnej wyprawy powstawały też inspirujące materiały filmowe. Do tego jednak potrzebuję odpowiedniego sprzętu (sprzęt foto-wideo, mocny komputer do streaming’ów oraz montażu, licencje do programów, statywy, dyski, mikrofony, hostingi itp.).

Z każdej wyprawy powstają relacje, artykuły, publikacje, porady dla kobiet i nie tylko. Dzięki Waszemu wsparciu będę mogła dynamiczniej się rozwijać, zdobywać istotne umiejętności, inwestować w lepszy sprzęt, kursy i szkolenia, ale nie to jest najważniejsze. Docelowo, Wasze wsparcie doprowadzi do częstszego i śmielszego łamania stereotypów o kobietach w górach oraz pozwoli odpowiednio i naprawdę szeroko promować kobiece działania w górach.

Lubisz mój blog, podobają Ci się moje LIVE’y?

Możesz zarówno blog, jak i kanał na You Tubie objąć patronatem, więcej informacji znajdziesz tutaj:

https://patronite.pl/kobietagorom

 

Jeżeli nie mnie, to może będziesz chciał/a wesprzeć kogoś innego…

To nie jest tak, że tylko proszę o wparcie, wspieram też innych. Jeżeli nie mnie, to może będziesz miał/a chęć wesprzeć kogoś innego, poniżej przedstawiam kilka akcji, które również ja wspieram:

I wciąż ta lista się powiększa…

Z góry dziękuję za chęć pomocy i w ogóle poświęcony czas na przeczytanie tego wpisu…

Dodaj komentarz